درباره گویش

آموزشگاه  علمی آزاد زبان های خارجی گویش سازماني دانش‌ محور است كه فعاليت خود را بیش از دو دهه پیش در زمينه آموزش زبان‌های خارجی و با هدف ارتقاء سطح كيفی خدمات ارائه شده در اين زمينه آغاز کرد. ساختار آموزشي دپارتمان زبان‌های خارجی گويش بر اساس سه اصل زمان كمتر، آموزش بهتر و محتوای كاربردی تدوين گرديده است. با بهره مندی از کادر برجسته ای از اساتید هیئت علمی دانشگاه و اساتید مجرب ، متخصص و خوش قریحه با تیکه بر تجربه علمی و منابع و متد آموزشی روز و انطباق برنامه‌ها و شيوه‌هاي آموزشي با نيازهاي روز فراگيران زبان‌های خارجی، پرهيز از الگوهای سنتی آموزش و توجه به ويژگی های فردی زبان آموزان از جمله اصولی هستند كه مؤسسه را از ساير مؤسسات متمايز ساخته و دوره های زبان (انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ترکی استانبولی، روسی، اسپانیولی، چینی وعربی) را از مبتدی تا سطح پیشرفته برگزار می نماید. آموزشگاه علمي آزاد زبان های خارجی گويش دیدگاه سنتي به زبان آموزي را كنار گذاشته و آموزش را بر پايه يكی از جديد‌ترين روش‌های آموزشی به نام CLT بنا نهاده است و در تضمين کيفيت در تلاش است تا نيازهای مخاطبان را پاسخ گويد. از آنجاکه اساسی ترین مبحث آموزش بهره گیری از تکنیک های متعدد روز دنیا در ارتقا سطح آموزش می باشد؛ این دپارتمان بر اساس نیاز زبان آموزان گرامی با بهره مندی از راهکارها و گزینه های برترو منطبق با فرهنگ اسلامی – ایرانی گام بر می دارد. این مجموعه زمان بندی آموزشی خود را به گونه ای ارائه داده که با دوره های ترمیک دانشگاهی و روش های سالی واحدی در تطابق و همخوانی کامل می باشد. از سوی دیگر بر اساس نیاز مخاطبان خاص، چیدمان زمانی خود را طوری طرح ریزی کرده  که حتی مدیران ارشد شرکت ها و موسسات نیز می توانند در روزهای خاص و زمان محدود؛ آموزش زبان را فرا گیرند. از دوره های مختلف زبان می توان به دوره ترمیک/ فشرده ایام هفته/ نیمه فشره پنج شنبه و جمعه اشاره داشت. از دیگر فعالیت های مجموعه می توان به برگزاری دوره های برون مرکز نظیر برنامه ریزی و آموزش زبان دانشگاهی با تمرکز بر رشته های مختلف و همچنین در مدارس غیر دولتی، ترجمه همزمان و… اشاره داشت .

با دوره های گویش آشنا شوید

دوره ترمیک آکادمی گویش

افرادی که زمان بیشتری را می توانند به زبان اختصاص دهند، قادرند طی این دوره با انتخاب کلاس همه روزه (شنبه الی چهارشنبه) ترمیک یک ماهه و یا سه جلسه (زوج/فرد) ترمیک یک و نیم ماهه با تفکیک (گروه سنی و جنسیت) در هر یک از شعبات گویش با تعیین سیستم آموزشی بعد از جلسه مشاوره و تعین سطح حضوری، زبان را فرابگیرند. 

دوره فشرده آکادمی گویش

زبان آموزان محترم این دوره ها را افرادی تشکیل می دهند که قصد عزیمت به خارج از کشور را دارند و یا متقاضی  شرکت در آزمون های بین المللی می باشند و زمان کمی در اختیار دارند. بر اساس نوع نیاز مخاطبان، موسسه گویش برای اولین بار در سطح قم دوره های تضمینی فشره 8 ماهه در 100 جلسه بصورت تضمینی و عقد قرارداد را ارایه داده و زمانبندی کلاس ها را منطبق بر نوع نیاز زبان آموز و افراد شاغل مشخص کرده است.

مکالمه فشرده 8 ماهه: (کوتاهترین زمان، بیشترین راندمان)

این دوره شامل 100 جلسه آموزش زبان و ارائه مطالب اصلی به همراه بسته های آموزشی رایگان و کتاب های مکمل جهت ارتقا چهار مهارت اصلی زبان می باشد که کلاس سطح مقدمات تا متوسطه در 50 جلسه ابتدایی و سپس سطح متوسط تا پیشرفته در 50 جلسه پایانی برنامه ریزی شده است.

دوره نیمه فشرده آکادمی گویش

این دوره را مدیران، کارمندان و  دانشجویانی تشکیل می دهند که قصد فراگیری زبان در کمترین زمان ممکن را دارند و براین اساس امکان شرکت در ایام هفته را ندارند و خواستار کلاس های پنج شنبه و جمعه می باشند.

55000
دنبال کنندگان خارجی
60
استادان ماهر
2240
ثبت نام کنندگان
215
دوره های کامل